10 דרכים לשיפור עיצוב האתר שלך

לא קל ליצור עיצוב אתר שעובד. זה באמת לא.

האם ידעת שכאשר מבקר מגיע לאתר האינטרנט שלך, יש לך כחמש שניות (או פחות) לתפוס את תשומת ליבו ולהשאיר אותם איפה שהם? זה לא הרבה זמן להרשים מישהו, כך שאם זמן הטעינה שלך לא מושלם או שהניווט באתר שלך נמצא במקום, אתה יכול להיפרד מהמבקרים שלך.

תאמינו או לא, גם עולם הטכנולוגיה המשתנה במהירות לא עוזר בכך. מגמות חדשות יכולות להפוך את אתר האינטרנט שלך מיושן בקלות ולהפוך את הכל למעט חסר תועלת, ולהשאיר אותך עם פחות מבקרים ממה שהתחלת איתם.

אז איך אתה אמור לתקן את הבעיה ולשמור על המבקרים שלך? איך אתה יוצר אתר שנראה טוב, מתפקד בצורה מושלמת ומעביר את ההודעה שלך בבירור?

עיצוב מחדש שלם עולה בראשכם כאופציה תקפה, אך במצבים מסוימים, פשוט לא תוכלו לעשות זאת. עיצובים מחדש מלאים הם יקרים ולוקח זמן, מה שאומר שלא רק שתצטרכו להשקיע כסף נוסף בפרויקט, אלא גם להעמיד את אתר האינטרנט שלכם בהמתנה לעתיד הנראה לעין.

עם זאת, גם אם עיצוב מחדש לא נמצא בתמונה, אין שום סיבה להיבהל. עדיין קיימות דרכים רבות לשפר את אתר האינטרנט שלך מבלי שתצטרך לבזבז את חיסכון בחייך ולאבד עוד מבקרים.

באינפוגרפיקה שלהלן, אנו מדברים על עשר דרכים לשיפור עיצוב האתר שלך וניתן לך טיפים כיצד תוכל לשפר את האתר שלך באופן מיידי, ובעזרתו, את הנוכחות שלך ברשת. סקרנו את כל הדברים, החל ממעבר לעיצוב מגיב וכלה בתשומת לב רבה יותר לתכניות צבע, כך שאנו בטוחים שתצליחו למצוא משהו שיעזור לכם לשפר את האתר שלכם בתוך זמן קצר.

1. וודא שכל האתר שלך מותאם לנייד

2. פשט את הניווט שלך

3. שפר את מהירות העמוד לקבלת שיעורי יציאה מדף יציאה נמוכים יותר והפעלות ארוכות יותר


4. קרא קריאה לפעולה ברורה, הכוון את התנהגות המשתמשים


5. הפק את המירב ממדיה חברתית, אנו חיים בעולם של שיתוף


6. השתמש ברווח לבן ליצירת היררכיה חזותית


7. השתמש בתמונות, תמונה שווה אלף מילים


8. השתמש בתיאוריית היררכית הצבעים לטובתך


9. איורים בהתאמה אישית יכולים לחזק את המותג שלך


10. השתמשו בתנועה ואנימציה בכוונה


למה לבחור בנו?

דיגי דנט

לקוחותינו זוכים לאלפי חשיפות ביום.

מעל 9 שנות ניסיון בשיווק דיגיטלי.

מתן פתרונות יצירתיים ופיתוח רעיונות חדשים לקידום העסק.

בניית תכניות עבודה ואסטרטגיה שיווקית מוכוונת למטרות העסקיות של כל
לקוח, הפקת נכסים דיגיטליים וממצאים סטטיסטיים.

כל השירותים שהעסק שלכם צריך במקום אחד.

בין לקוחותנו

אין חכם כבעל נסיון

מיכל ליבנה
מנהלת תקציבים | רום גבס

רייכמן בהחלט הזניקו את תפוצת המדיה החברתית שלנו קדימה ולמעלה.

עם תוכן חכם ואסטרטגיה נכונה רום גבס הגיעה לקהלים המתאימים וכבשה בזכותם יעדים ואבני דרך חשובים.

חשוב גם לציין את הרמה השירותיות הגבוהה, הכוללת יחס נעים וסופר-מקצועי.

חברת דיאגנוזה

החלטנו שצריך לעשות אתר חדש לחברה שיהיה ברמה, שיהיה בנוי טוב, רספונסיבי ומונגש. חיפשנו חברה טובה והגענו לדורון, הבעלים של רייכמן ני מדיה. מיד ידענו שיש התאמה! דורון פגש אותנו, עבר איתנו על הדברים החשובים, ותוך חודש ימים בלבד היה לנו אתר מושלם!! רייכמן ניו מדיה הבינו מהר מאוד מה אנחנו צריכים ופשוט תקתקו את העבודה….פשוט מקצוענים.

ליהי דגן
מנהלת שיווק | אייקון ג’ינס

אנחנו עובדים עם רייכמן ניו מדיה כבר 5 שנים. מהרגע הראשון הרגשנו בידיים טובות. אנשים מקסימים, אדיבים ומרגישים שהאג’נדה היא תמיד לטובת הלקוח. כבר 5 שנים שאנחנו מקבלים שירות מקצועי, אדיב אישי ואפילו חברי. רייכמן ניו מדיה עזרו לנו רבות בבניית העסק, פרסומו, הגדלתו והתרחבותו. העסק שלנו גדל ופרח! והתחושה היא שתמיד יש לנו גב!

טארק
בייבי סמייל כרמיאל

“פניתי אליכם במטרה לסייע לי בקידום עמוד הפייסבוק של החנות בייבי סמייל כרמיאל, היום אני יכול להעיד ואני שמח להחמיא לכם על שבזמן קצר יחסית הצלחתם להציג תוצאות מעולות בפייסבוק, מקצועיותכם, זו באה לידי ביטוי ב”תוצאות בשטח”, ברמה הטכנולוגית, בהתאמה בין מה שהובטח לי לביצוע בפועל, בבקרה המתמשכת ובירידה לפרטים. רמת השירות, המענה המהיר לו זכיתי מדורון והצוות, מראה את רצינותכם ואת מסירותכם אליי כלקוח. הרווחתם ביושר לקוח מרוצה, ואמליץ עליכם בפה מלא לעמיתיי ולחבריי.”

Venessa Kacherginsky
Project manager | JPC

The people at Reichman are not only top professionals, with cutting-edge mastery of the field, but also absolutely customer-friendly, listening carefully to our needs, understanding the diversity of our target audiences and returning with tailor made solutions.
They prepared for us a plan that suited our regular activities as well as our special projects and campaigns