כיצד להפעיל מחקר מוצלח של משתמשים?

נכון לעכשיו, כולנו יודעים על הידע שלא יסולא בפז שניתן להשיג באמצעות בדיקות משתמשים. זוהי אחת הדרכים היעילות ביותר לשפר את האתר או המוצר שלך, על ידי הצגת משתמשים אמיתיים מתקשרים עם הצד הדיגיטלי של העסק שלך – והצעת שפע של משוב שלא היית יכול להשיג אחרת.

אבל עבור ארגונים רבים – הזמן והמאמץ הכרוך בכך נראה זמן רב מחוץ להישג ידם. למרבה המזל, בדיקות משתמשים מרוחקות הפכו לכלי זול וחיוני שיכול כעת להתאים לארגז הכלים של כל חברה. ומעולם לא היה קל יותר להתחיל.

 

איך להתחיל?
השלב הראשון לביצוע מחקר מצליח של משתמשים הוא להגדיר בבירור את יעדיו. מה אתה מקווה ללמוד? מה היקף המחקר ואילו היבטים ספציפיים של המוצר, האפליקציה או האתר אתה מנסה לשפר? מה כשיר כהצלחה או ככישלון, כאשר המשתמשים מתחילים לקחת על עצמם משימות שונות ולספק משוב?

 

זה אולי נראה מובן מאליו, אך קביעת יעדים ספציפיים, ניתנים לפעולה וניתן להשגה, תאפשר לכל בעלי העניין לתכנן ולבצע בצורה יעילה יותר, לסייע במדידה ופרשנות של התוצאות, ולסייע לחברה להשיג החזר ROI גדול יותר.

יעד / דמוגרפיה
לאחר בחירת הפלטפורמה והנכסים הספציפיים למבחן, הגיע הזמן להגדיר את פרסונות היעד. פרסומות מייצגות את לקוחות היעד של הארגון, ונועדו לענות על השאלה: “למי מיועד המוצר, האפליקציה או האתר הזה?” פרסומות חושפות דמוגרפיה של משתמש טיפוסי; כולל גיל, מיקום וסגנון ארכיטיפ. הם גם מדגישים את המניעים של המשתמש (מה שמניע אותם לעשות את מה שהם עושים, באתר ומחוצה לו), את יעדיהם ונקודות הכאב שלהם. הם יכולים לכלול ביוגרפיה קצרה, המקשרת חזרה לפרויקט על ידי ביטוי צרכי המשתמש כפי שהם קשורים לפרויקט העומד לרשותו.

האישיות / האישיות האידיאליות תואמות את לקוח או סוג המשתמש המרכיב את קהל הליבה של המוצר, האתר או האפליקציה, או קבוצה אשר באופן אידיאלי יהיה קהל הליבה ההוא (למוצרים שלא פורסמו.)

 

 

צרו איתנו קשר

רוצים להגדיל כבר היום את החשיפה
של העסק שלכם ברשת?!

מלאו הטופס או התקשרו עוד היום
לקבלת הצעה אטרקטיבית

אחד העם 9, תל אביב- יפו

קישורים מובילים:

ויזה לויאטנם

עגלת תינוק