UX design

 Will Make You
Smile

איפיון חווית משתמש UI/UX

בניית אתרים – הכל מתחיל באיפיון

 

אני ברייכמן ניו מדיה מומחים לבניית אתרים ועיצוב אתרים בוורדפרס. לנו יש את יכולת והרצון לקחת את אתר החברה שלכם למקום מרענן יותר, והכי חשוב שמעביר את המסר שלכם באופן המדוייק ביותר .

מחקר קהלים ומתחרים– מחקר מתחרים ומצב השוק בפלטפורמות השונות (דסקטופ, מובייל וכו’)

– מחקר משתמשים וקהל יעד לפי לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים: בדיקת סוגי קהלים, אופן השימוש או מידת הצורך שלהם במוצר או בשירות, התנגדויות אפשרויות ודרכים להתגבר עליהן.

בסוף שלב זה, לאחר שאספנו את כל הנתונים וניתחנו אותם, נסכם את תוצאות המחקר שערכנו ונכין מסמך המפרט את המסקנות והאסטרטגיה המתאימה להשגת היעדים שקבענו.

עיצוב שלד האתר + קונספט 

יחד עם הלקוח, נכין תרשים אתר עם מבנה מסודר וניווט פשוט, קל וידידותי למשתמש. נציע אפשרויות שונות למבנה הממשק, הניווט ומבנה האתר ונתחיל לצייר סקיצות לעמודים עצמם. לאחר שהגענו לאפשרות טובה, נרצה לקבל פידבק אובייקטיבי מאנשים שאינם קשורים לפרויקט ונמשיך משם. אחרי שהחלטנו על מבנה האתר נמשיך לעיצוב הממשק.

עיצוב שלד האתר + קונספט

יחד אתכם, נכין תרשים אתר עם מבנה מסודר וניווט פשוט, קל וידידותי למשתמש. נציע אפשרויות שונות למבנה הממשק, הניווט ומבנה האתר ונתחיל לצייר סקיצות לעמודים עצמם. לאחר שהגענו לאפשרות טובה, נרצה לקבל פידבק אובייקטיבי מאנשים שאינם קשורים לפרויקט ונמשיך משם. אחרי שהחלטנו על מבנה האתר נמשיך לעיצוב הממשק.

עיצוב האתר, קונספט + פונקציונאליות

בשלב זה נבנה את המסכים והעמודים אותם אפיינו בצורה אינטראקטיבית, כדי שנוכל לבדוק איך המוצר מרגיש ומתנהג. נחליט על פלטת הצבעים הסופית, סוגי כפתורים ואייקונים באתר כולל בחירת לינקים להנעה לפעולה. במידה ויש שפה עיצובית למותג, נתאים את העיצוב לשפה הקיימת. בסוף שלב זה, נכין Style Guide ובו נפרט את סוגי הפונטים, צבעים, כותרות, גריד, כפתורים, גבולות ורקעים.

עיצוב האתר + קונספט + פונקציונאליות

בשלב זה נבנה את המסכים והעמודים אותם אפיינו בצורה אינטראקטיבית, כדי שנוכל לבדוק איך המוצר מרגיש ומתנהג. נחליט על פלטת הצבעים הסופית, סוגי כפתורים ואייקונים באתר כולל בחירת לינקים להנעה לפעולה. במידה ויש שפה עיצובית למותג, נתאים את העיצוב לשפה הקיימת. בסוף שלב זה, נכין Style Guide ובו נפרט את סוגי הפונטים, צבעים, כותרות, גריד, כפתורים, גבולות ורקעים.

פיתוח ובדיקות אחרונות

לאחר אישור סקיצת אתר על ידי הלקוח, כל החומרים מוגשים לצוות הפיתוח כדי להתחיל בבניית האתר. האתרים שלנו נבנים על פלטפורמת קוד פתוח המתקדמות בעולם לבניית אתרים, מתוך חשיבה על ההיבטים השיווקיים, העיצוביים והפונקציונאליים. אנו נותנים דגש לשמישות האתר הן מצד הגולשים (קהל היעד) והן מצד מנהל האתר. 

פיתוח ובדיקות אחרונות

לאחר אישור סקיצת אתר על ידי הלקוח, כל החומרים מוגשים לצוות הפיתוח כדי להתחיל בבניית האתר. האתרים שלנו נבנים על פלטפורמת קוד פתוח המתקדמות בעולם לבניית אתרים, WordPress, מתוך חשיבה על ההיבטים השיווקיים, העיצוביים והפונקציונאליים. אנו נותנים דגש לשמישות האתר הן מצד הגולשים (קהל היעד) והן מצד מנהל האתר. לעיתים נבצע שינויים בעיצוב 

הצוות שלנו

דורון רייכמן

מנכ"ל ומייסד החברה
מאפיין UX, מנהל SEO וקמפיינים

אנה רייכמן

מנהלת דיגיטל דנטל
מנהלת אתרי איקומרס

לריסה טרופ

מנהלת דיגיטל ותיקי לקוחות

הילה יצחק

מיתוג ועיצוב גרפי

מירי ורד

מנהלת וכותבת תוכן, מנהלת מדיה חברתית

ליה גבאי
ליה גבאי

מנהלת מדיה חברתית

לקוחות נבחרים

בין לקוחותנו

אין חכם כבעל נסיון

מיכל ליבנה
מנהלת תקציבים | רום גבס

רייכמן בהחלט הזניקו את תפוצת המדיה החברתית שלנו קדימה ולמעלה.

עם תוכן חכם ואסטרטגיה נכונה רום גבס הגיעה לקהלים המתאימים וכבשה בזכותם יעדים ואבני דרך חשובים.

חשוב גם לציין את הרמה השירותיות הגבוהה, הכוללת יחס נעים וסופר-מקצועי.

חברת דיאגנוזה

החלטנו שצריך לעשות אתר חדש לחברה שיהיה ברמה, שיהיה בנוי טוב, רספונסיבי ומונגש. חיפשנו חברה טובה והגענו לדורון, הבעלים של רייכמן ני מדיה. מיד ידענו שיש התאמה! דורון פגש אותנו, עבר איתנו על הדברים החשובים, ותוך חודש ימים בלבד היה לנו אתר מושלם!! רייכמן ניו מדיה הבינו מהר מאוד מה אנחנו צריכים ופשוט תקתקו את העבודה….פשוט מקצוענים.

ליהי דגן
מנהלת שיווק | אייקון ג’ינס

אנחנו עובדים עם רייכמן ניו מדיה כבר 5 שנים. מהרגע הראשון הרגשנו בידיים טובות. אנשים מקסימים, אדיבים ומרגישים שהאג’נדה היא תמיד לטובת הלקוח. כבר 5 שנים שאנחנו מקבלים שירות מקצועי, אדיב אישי ואפילו חברי. רייכמן ניו מדיה עזרו לנו רבות בבניית העסק, פרסומו, הגדלתו והתרחבותו. העסק שלנו גדל ופרח! והתחושה היא שתמיד יש לנו גב!

טארק
בייבי סמייל כרמיאל

“פניתי אליכם במטרה לסייע לי בקידום עמוד הפייסבוק של החנות בייבי סמייל כרמיאל, היום אני יכול להעיד ואני שמח להחמיא לכם על שבזמן קצר יחסית הצלחתם להציג תוצאות מעולות בפייסבוק, מקצועיותכם, זו באה לידי ביטוי ב”תוצאות בשטח”, ברמה הטכנולוגית, בהתאמה בין מה שהובטח לי לביצוע בפועל, בבקרה המתמשכת ובירידה לפרטים. רמת השירות, המענה המהיר לו זכיתי מדורון והצוות, מראה את רצינותכם ואת מסירותכם אליי כלקוח. הרווחתם ביושר לקוח מרוצה, ואמליץ עליכם בפה מלא לעמיתיי ולחבריי.”

Venessa Kacherginsky
Project manager | JPC

The people at Reichman are not only top professionals, with cutting-edge mastery of the field, but also absolutely customer-friendly, listening carefully to our needs, understanding the diversity of our target audiences and returning with tailor made solutions.
They prepared for us a plan that suited our regular activities as well as our special projects and campaigns

רוצים להתחיל לעבוד?

תל אביב יפו

אחד העם 9 

Scroll to top
Skip to content